^Nach oben
arbeiter aus östeuropa ärzte östeuropa Handwerker arbeitskräfte aus östeuropa rumänischen Mitarbeiter personal

OSPATARI SI BUCATARI Germania

Candidatul ideal

Se cauta bucatari calificati si ospatari, cu experienta in domeniu care au cunostinte de limba germana la nivel conversational.

Disponibilitate pentru o relocare imediata in Germania pe o perioada lunga.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana serioasa, constiincioasa, punctuala!

Descrierea jobului

Joburile sunt in orase mari si se adreseaza candidatilor dornici sa se stabileasca pentru o perioada mai lunga de timp in Germania.

Pentru ospatari programul de lucru este de 120 de ore/luna, iar tariful orar este de 10 Euro brut/h.

Pentru bucatari programul de lucru este de 120 de ore/luna, iar tariful orar este  de 13 Euro brut/h.

Se ofera cazari cu pretul de 470 Euro/luna/apartament de 50 mp, care se poate imparti cu altcineva.

Se ofera contract de munca german, pe o perioada NEDETERMINATA!

Nu se percepe comision de intermediere sau alte taxe ascunse!

Daca doriti un loc de munca sigur, corect si pe termen lung, ne bucuram sa ne contactati!

Va rugam sa verificati in prealabil daca intruniti conditiile mentionate mai sus. Multumim.

Mai multe relatii puteti obtine la telefoanele: 0742 127 745 sau 0369 560 084